استخدام پرستار

جذب و استخدام رسمی پرستار در بیمارستان تهران ( دولتی – خصوصی )

استخدام رسمی پرستار در بیمارستان های سطح تهران ، این آگهی صرفا برای آن دسته از داوطلبینی می باشد که از مهارت های کافی در امر پرستاری برخوردار باشند و لازم به ذکر است که حداقل مدرک تحصیلی این دسته از عزیزان باید لیسانس پرستاری باشد، همچنین لازم به ذکر این آگهی صرفه جهت استخدام در بیمارستان های بخش خصوصی و دولتی می باشد.

اگر در وجود خود فردی مسئولیت پذیر و با ایمان را یافته اید وقت آن است تا اندکی به خود فرصت دهید، این عالم دنیای آزمایش انسانیت است.

شرایط استخدام پرستار :

 1. داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری
 2. داشتن سابقه کار ( الزامی نمی باشد ، در صورت داشتن سابقه کار نیز امتیاز محسوب می شود – درصورت داشتن سابقه گذراندن طرح نیز امتیاز محسوب می شود )
 3. یک قطعه عکس
 4. همراه داشتن کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 5. همراه داشتن آخرین مدرک تحصیلی متقاضی
 6. تابعیت دین اسلام
 7. دور از هرگونه حاشیه در محیط کار

شرایط معرفی به مراکز نیازمند نیرو :

در صورتیکه هر یک از مدارک متقاضی کار ناقص باشد از پذیرش و استخدام وی معذوریم، در این خصوص پس از معرفی به مراکز بیمارستانی دولتی و خصوصی متقاصی ارتباط مستقیم با مسئول مرتبط با واحد پرستاری خواهد داشت و استخدام متقاضی منوط به کسب امتیازات لازمه از دید آن مرکز معرفی شده می باشد.

لازم به ذکر است، با توجه به حجم بالای متقاضیان تنها به درخواست های افرادی ترتیب اثر داده خواهد شد که وجه مربوط به معرفی به مراکز را پرداخته باشند. همچنین در صورت پرداخت وجه در صف معرفی به مراکز قرار خواهید گرفت که پس از آن معرفی خواهید شد و مشخصات مراکز برای متقاضی ارسال خواهد شد.

نکته:

عملیات معرفی کاملا به ترتیب و نوبتی صورت میپذیرد، این به این معناست متقاضیانی که زودتر اقدام به پرداخت وجه معرفی نماینند در الویت بالاتری قرار خواهند گرفت و نسبت به متقاضیان دیگر زودتر به مراکز مربوطه معرفی خواهند شد.

مزایای استخدام پرستار:

 1. برخوردار شدن هرکدام از پرسنل از حقوق ثابت پس از استخدام و بستن قرارداد با مرکز درمانی مربوطه.
 2. حداقل حقوق پرداختی بصورت ثابت ماهانه ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان.
 3. در صورت اضافه کاری نیروها، حق اضافه کاری به هر یک از نیروها تعلق خواهد گرفت.
 4. داشتن حق مرخصی در طول هر ماه به مدت ۳ روز.

هزینه معرفی متقاضی به بیمارستان :

لازم به ذکر است هزینه معرفی متقاضی به هر یک از بیمارستان های دولتی و یا خصوصی مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد که لازم است از جانب متقاضی پرداخت گردد و پس از آن متقاضی به بیمارستان (های) مربوطه معرفی خواهد شد.

راه های ارتباط با ما:

در صورتیکه هر یک از متقاضیان محترم پرسش و یا سوالاتی در این راستا داشته باشند می توانند از طریق ایمیل ( رایانامه ) زیر سوالات خود را مطرح نمایند، رسیدگی به این موارد در اسرع وقت می باشد و در سریع ترین زمان ممکن به پرسش های متقاضیان پاسخ داده خواهد شد.

آدرس ایمیل:

es@4zanan.ir

One comment

 • میرحسینی

  مرسی من از امروز دارم شروع به کار میزنم در اورژانس بیمارستان

نظر یا دیدگاه خود را ارسال کنید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *