تمایل جنسی و ارگاسم در دوران بارداری

تمایل جنسی و ارگاسم در دوران بارداری ، روابط جنسی در دوران بارداری چگونه است ؟ آیا زنان در دوران بارداری می توانند ارگاسم را تجربه کنند ؟ فواید رابطه جنسی در این دوران چیست ؟

تمایل جنسی و ارگاسم

دست یابی به ارگاسم در دوران بارداری از هر زمان دیگری لذت بخش تر است. محققان رابطه زناشویی در دوران بارداری را برای ضربان قلب، سلامت بدن و رابطه عاطفی زوجین مفید می دانند. خیلی از خانم های باردار به دلیل ترس، از برقراری رابطه جنسی با همسرشان دوری می کنند. در صورتی که اگر پزشک بارداری شما را پرخطر نداند، برقراری رابطه در این دوران مشکلی برای مادر و جنین نخواهد داشت.

در دوران بارداری ارگاسم لذت بخش تری خواهید داشت
خیلی از زنان بعد از تمام شدن دوران بارداری دوست دارند ارگاسم آن دوران را باز هم تجربه کنند. حتی در این دوران ممکن است برای اولین بار ارگاسم چندگانه را تجربه کنید. زیرا در دوران بارداری خون رسانی بهتری به دستگاه تناسلی و رحم خانم ها انجام می شود و حتی قدرت تحریک پذیری آنها نیز در بالاترین حد خود قرار دارد.

Sexual desire

با رابطه جنسی در این دوران استرس کمتری خواهید داشت
رسیدن به ارگاسم باعث می شود آدرنالین بیشتری در خون ترشح شود و استرس کمتری داشته باشید . بنا بر تحقیقات ارگاسم باعث کاهش فشار خون و خطر ابتلا به سکته قلبی نیز می شود .  علاوه بر آن رابطه جنسی به بهبود کیفیت خواب و افزایش خواب در دوران بارداری هم کمک می کند .

در این دوران غریزه جنسی بهتری دارید
بنا بر مطالعات در حدود ۴۰ درصد خانم ها در دوران بارداری تمایل بیشتری به برقراری رابطه زناشویی دارند . دلیل افزایش غریزه جنسی افزایش ترشح هورمون های استروژن و پروژسترون می باشد . در این دوران سینه ها بزرگتر و تحریک پذیر تر می شوند و حتی درباره پیشگیری از بارداری هم نگرانی نخواهید داشت و بدون دغدغه رابطه لذت بخشی را تجربه می کنید .

رابطه زناشویی تان را زنده نگه می دارید
رابطه جنسی نقش مهم و تاثیر گذاری را در موفقیت زندگی زوجین ایفا می کند . با برقراری رابطه جنسی در این دوران ، به حفظ رابطه تان کمک می کنید و به دلیل ترشح هورمون اکسی توسین در خون ، احساس نزدیکی و علاقه بیشتری به همسرتان خواهید داشت.

نظر یا دیدگاه خود را ارسال کنید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *