افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با گوشت خواری یا گیاه خواری؟

میل جنسی

بنظر شما افرادی که از منابع غذایی گوشی استفاده می کننند بیشتر میل جنسی خواهند داشت یا افرادی که گیاه خواری می کنند؟ اگر در راستای افزایش میل جنسی خود بصورت طبیعی هستید این مطلب می تواند مبع خوبی برای شما باشد.

می دانید که میل جنسی و توانایی برقراری رابطه زناشویی موفق ارتباط مستقیم با تغذیه و سبک زندگی دارد ، در میان دهها سوال مطرح شده در این زمینه به بحث ویژه ای خواهیم پرداخت و آن هم تاثیر گیاه خواری و گوشت خواری بر میل جنسی است که در ادامه این بخش از نمناک در مورد آن خواهیم گفت.

افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با گیاه خواری یا گوشت خواری؟

به گزارش دیلی میل آمار نشان می دهد افرادی که رژیم گیاه خواری دارند نسبت به دارندگان رژیم گوشت خواری کمتر در طول هفته رابطه زناشویی را تجربه می کنند. دارندگان رژیم گیاه خواری که تاکیید بر سبک زندگی سالم دارند از قرار معلوم مورد مهمی که مربوط به مسائل جنسی است را نادیده می گیرند برای تایید این گفته دیلی میل نتیجه مطالعات و بررسی ها را منتشر کرد که براساس آن ۴۶ درصد از افرادی که در رژیم خود از گوشت و پروتئین های حیوانی استفاده می کردند رابطه زناشویی مرتب و مداوم دارند در حالیکه این آمار بین دارندگان رژیم گیاه خواری تنها ۱۶ درصد است . در حقیقت میل جنسی و برقراری رابطه زناشویی بین گیاهخواران ۳۰درصد کمتر از دارندگان رژیم گوشت خواری است. این آمار و نتایج بعد از مطالعات روی ۲۰۰۰ نفر در انگلیس بدست آمد و نتایج ان در GourmetMeatClub.co منتشر شد.

نظر یا دیدگاه خود را ارسال کنید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *