اپیلاتور

راهنمای اپیلاسیون کردن پاها توسط اپیلاتور | پایین تنه در دوران بارداری با موم

راهنمای اپیلاسیون کردن پاها توسط اپیلاتور | پایین تنه در دوران بارداری با موم ، در این پست از فور زنان تصمیم داریم تا شما با نحوه استفاده از دستگاه اپیلاتور در جهت اپیلاسیون کردن آشنا سازیم. در ادامه در میابیم که چگونه با استفاده از این دستگاه پاهای خود را اپیلاسیون کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

بسیاری از مردم اپیلاسیون را به عنوان یک جایگزین عالی برای اصلاح و یا اپیلاسیون با موم در پاها را کشف کرده اند. یک اپیلاتور از موها را از ریشه می­کشد، بنابراین شما پاهای صافی برای شش تا هشت هفته خواهید داشت. شما همان نتایج اپیلاسیون با موم را بدون ریخت و پاش و هزینه اضافی دریافت می­کنید. یاد بگیرید که چگونه از یک اپیلاتور به درستی جهت دستیابی به نتایج بزرگ با حداقل ناراحتی استفاده کنید.

بخش اول

آماده­ سازی پاها
۱. اپیلاتور با کیفیت خوب را انتخاب نمایید.

کیفیت اپیلاتور Pick یک برند تجاری شناخته شده است که شما می­شناسید و می­توانید به آن اعتماد کنید. اپیلاتور ارزان قیمت ممکن است کار نکند و موهای زائد را بدون اپیلاسیون فقط بکشد و هنگام استفاده دردناک باشد. از آنجا که اپیلاتور شما به مدت طولانی دوام خواهد آورد (و شما نیاز به خرید موم و ریش تراش فانتزی نخواهید داشت) بهتر است مارک خوبی خریداری کنید.

برای خرید اپیلاتور فروشگاه های آرایشی و بهداشتی را جستجو کنید. برای انتخاب بهتر، فروشگاه های آنلاین را بررسی کنید. Pick یک اپیلاتور مناسب است که توسط سایر مصرف کنندگان توصیه می­شود.
اگر اپیلاتور شما از نوع بی سیم است، قبل از شروع مطمئن شوید که به طور کامل شارژ شده باشد. شما دوست ندارید وقتی اپیلاسیون انجام می­دهید کارتان نیمه تمام باقی بماند.

۲. اصلاح پاهای خود یک تا سه روز قبل از اپیلاسیون.

هرگاه موهای شما فقط چند میلی متر طول داشته باشند، اپیلاتور بهتر کار می­کند. اگر موهای شما بیش از حد بلند هستند، آنها در اپیلاتور به صورت درهم خیلی کوتاه می­شوند. و چرخش کافی برای سر اپیلاتور در موقع کار وجود نخواهد داشت. اصلاح چند روز قبل از اپیلاسیون بهترین راه برای اطمینان از این است که موهایتان همه با طول یکسان و آماده اپیلاسیون است.
۳. حداقل یک ساعت برای اولین جلسه خود کنار بگذارید.

اپیلاتور

Epilator

هنگامی که شما فرآیند اپیلاسیون را قبلا انجام داده باشید، احتمالا شما می­توانید آن را در نیم ساعت انجام دهید. برای اولین جلسه، هر چند، شما می خواهید زمان زیادی صرف اپیلاسیون کنید. روند اصلاح قطعا آهسته تر از اصلاح با خودتراش است، اما نتایج بسیار خوب و عدم رویش مو در پاها طولانی خواهد شد.

بسیاری از مردم دوست دارند در شب اپیلاسیون را انجام دهند. پاهایتان قرمز و کمی متورم خواهد شد هنگامی که کار شما به پایان برسد. اگر شما در شب اپیلاسیون را انجام دهید، هنگام صبح آنها به حالت عادی باز خواهند گشت.
بهتر است اپیلاسیون شما را در یک رویداد بزرگ و یا تاریخ خاص نباشد، مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی برای پوشیدن لباس تنگ یا شلوار باشید. اپیلاسیون را حداقل روز قبل از اینکه میخواهید جایی بروید انجام دهید چون اگر بعد از اپیلاسیون جایی بروید پاهایتان قرمز و متورم خواهد شد.

۴. یک ساعت قبل از شروع یک داروی مسکن مصرف کنید.

این کار اختیاری است، اما مصرف مسکن ضد درد به بسیاری از مردم کمک می­کند تا (با توجه به دوز توصیه شده) اپیلاسیون راحت تر انجام شود. احساس موقع اپیلاسیون بسیار شبیه اصلاح با موم است، حس می­شود که در ابتدا صدمه زننده است. اما در نهایت شما به راحتی استفاده کرده و حتی ممکن است از آن لذت ببرید.

۵. تراشیدن پاهایتان در حمام.

خلاص شدن از شر پوست­های خشک از در رشد موها در سری بعدی جلوگیری می کند. دوش آب گرم گرفته و پوست خود را با استفاده از یک صابون و تیغ بدن بتراشید. پوست خود را در یک حرکت دایره ای به آرامی برای حذف و رهایی از پوست مرده مالش دهید.

۶. تصمیم بگیرید که اپیلاسیون مرطوب یا خشک باشد.

بعضی از افراد دوست دارند پاهای خود را زمانی که در حمام هستند، اپیلاسیون کنند چون احساس گرما در حمام باعث می شود فرایند اپیلاسیون کمتر دردناک باشد. برخی دیگر اپیلاسیون خشک را ترجیح می دهند، چون این کار اجازه می دهد تا از اپیلاتور موهای سیخ شده را راحت تر بتراشد و کار خود را موثرتر انجام دهد.

اگر برای اولین بار خود را اپیلاسیون می­کنید، ممکن است اپیلاسیون مرطوب بخواهید و پوست خود را به صورت تمام وقت مرطوب و گرم نگه دارید. سعی کنید اپیلاسیون در یک حمام آب گرم کم عمق انجام شود (فقط مطمئن شوید که اپیلاتور از دستتان نیفتد!). استفاده از ژل حمام بر روی پاها به اپیلاتور برای سر خوردن راحت تر کمک می­کند.
اگر می خواهید اپیلاسیون خشک انجام دهید، مطمئن شوید که پوست شما کاملا خشک باشد. خشک کردن موهایتان برای بهتر شدن اپیلاسیون، اپیلاتور را برای گرفتن بهتر موها قادر خواهد کرد؛ موهای مرطوب لغزنده و چسبناک خواهد شد، و روند اپیلاسیون سخت تر است. پس از تراشیدن پوست­های مرده، پاهای خود را خشک کرده و قبل از شروع به موها پودر بچه بزنید.

One comment

نظر یا دیدگاه خود را ارسال کنید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *