عکس های شلوغ ترین زایشگاه در دنیا | عکس زایشگاه

عکس های شلوغ ترین زایشگاه در دنیا | عکس زایشگاه ، بخش زایشگاه بیمارستان Jose Favella یکی از شلوغ ترین زایشگاه ها در فیلیپین و درواقع در جهان محسوب می شود . بر اساس آخرین آماری که بدست ما رسیده است در این زایشگاه روزانه بالغ بر ۶۰ نوزاد متولد می شوند به طوریکه در کشور ما ایران کاملا عکس این مورد است و هر روز زایمان ها کمتر از دیروز میشود ! ما در ادامه ی این مطلب برای شما تصاویری از این زایشگاه قرار داده ایم که می توانید مشاهده کنید .

شلوغ ترین زایشگاه دنیا :

این زایشگاه جهت اطمینان مادران در این امر که کودکان آنها درست تحویلشان داده میشوند ، راهکاری برای خود در نظر گرفته اند که کودکان پس از تولد سریعا تحویل مادرانشان داده میشوند و همچنین دو دستبند یکی به مچ دست و یکی به مچ پای آنها زده می شود . لازم به ذکر است که در ۳ دهه ی گذشته جمعیت این کشور ۴۵ میلیون نفر بوده که اکنون  بیش از ۳ برابر رشد جمعیت در این کشور مشاهده می شود .

Maternity

Maternity

دکتر سیلویا لاپاز ، رئیس این بیمارستان گفت : از آنجا که میزان تولد در فیلیپین بسیار حیرت آور است ، معمولا تعداد بسیار زیادی از بیماران جهت ستری و زایمان به زایشگاه این بیمارستان مراجعه می کنند .

Maternity-3

شلوغ ترین زایشگاه دنیاMaternity-2

زایشگاه فیلیپینMaternity-6

عکس زایشگاه فیلیپینMaternity-5

تصاویری از زایشگاه در کشور فیلیپینMaternity-4

زایشگاه بیمارستان ose Favella
Maternity-1

بیمارستان ose Favella در فیلیپین

منبع : pbs

One comment

نظر یا دیدگاه خود را ارسال کنید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *